Kupimy Twoją nieruchomość za gotówkę

Domy, mieszkania, lokale, działki – skupujemy wszystkie rodzaje nieruchomości. Rozumiemy, że krótki czas finalizacji sprzedaży, uczciwa cena i bezpieczeństwo transakcji są najważniejsze, dlatego to właśnie te czynniki leżą u podstaw naszej oferty. Decyzję podejmujemy już w ciągu 24h, dbamy o wszelkie formalności, a do tego płacimy gotówką! Chętnie kupujemy również te do remontu. Pokrywamy wszelkie koszty transakcji. Zapewniamy bezpłatną obsługę prawną i gwarantujemy satysfakcjonującą cenę.

Jeżeli twoja nieruchomość lata świetności ma już za sobą, chcesz szybko spieniężyć spadek, masz problemy z zadłużeniem lub grozi ci postępowanie komornicze to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Cały proces krok po kroku

Krok 1: Zgłoszenie chęci sprzedaży.

Zgłoszenia możesz dokonać poprzez czat lub telefonicznie pod numerem 570-18-40-40. Jeśli będziemy zajęci zostaw wiadomość, a oddzwonimy w najkrótszym możliwym czasie. Do podjęcia natychmiastowych działań będziemy jednak potrzebowali kilku podstawowych wiadomości: lokalizację (najlepiej pełny adres), rodzaj nieruchomości, orientacyjny stan techniczny, metraż, powód sprzedaży.

Krok 2: Przygotowanie do sprzedaży.

Informacje o dokumentach potrzebnych do przeprowadzenia transakcji podaje makler opiekujący się klientem. Każda sytuacja jest odmienna, stąd też odmienny może być zestaw potrzebnych dokumentów. W przypadku kłopotów z ich uzyskaniem udzielamy pełnego wsparcia.


Krok 3: Oględziny nieruchomości.

Nasz przedstawiciel uzgodni wygodny dla Ciebie termin spotkania, podczas którego zapozna się ze stanem prawnym, technicznym i wizualnym Twojej nieruchomości oraz wypełni szczegółowo Kartę Opisu Nieruchomości. Możemy również poprosić Cię o pozwolenie na wykonanie kilku zdjęć, tak aby móc lepiej oszacować jej wartość po powrocie do biura.

Krok 4: Wycena.

Jest zawsze oparta o ceny transakcyjne z ostatnich 12 miesięcy zamieszczane na wiodącym płatnym portalu zajmującym się profesjonalną wyceną nieruchomości. Otrzymasz ją w ciągu 24 godzin, ale to od Ciebie zależy, jak szybko podejmiesz decyzję. Oczywiście możesz się też rozmyślić…


Krok 5: Umowa rezerwacyjna.

Jak tylko zaakceptujesz cenę spotykamy się by podpisać rezerwację i wpłacić zaliczkę, a następnie umawiamy najbliższy termin u wybranego przez Ciebie notariusza. Jeśli taka będzie Twoja wola, chętnie polecimy notariusza godnego zaufania.

Krok 6: Umowa przeniesienia własności.

Następuje podczas umówionego wcześniej spotkania u notariusza. Podobnie jak w przypadku innych transakcji, bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za przygotowanie wszelkich potrzebnych dokumentów. Przekazujemy Ci resztę należności i masz problem z głowy.


Krok 7: Negocjacje.

Są nieodłącznym elementem każdej transakcji i jesteśmy na nie gotowi, jednakże szybkość z jaką działamy ma swoją cenę. Oczywiście nie wszystko jest stracone, może się bowiem okazać że przy odrobinie cierpliwości z Twojej strony uda się uzyskać wyższą poprzez pozyskanie inwestora z zewnątrz. A jeśli nie zależy Ci zbytnio na czasie i po prostu chcesz się pozbyć zaniedbanej nieruchomości Zainwestujemy byś Ty mógł sprzedać!

Krok 8: Referencje.

Jeżeli chcesz, by inni dowiedzieli się czegoś o poziomie świadczonych przez nas usług odwiedź nas tutaj i zostaw opinię.


Krok 9: Poleć nas.

Jeżeli znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy w zakupie lub sprzedaży nieruchomości, weź udział w naszym programie lojalnościowym pod tym linkiem i zarabiaj z nami!