Misja, wizja, wartości

„Gdy nie wiesz, do którego portu płyniesz,
żaden wiatr nie jest dobry.”

– Seneka –

NASZA WIZJA

Chcemy tworzyć bezpieczną przestrzeń do realizacji wszelkich możliwych usług niezbędnych do przeprowadzenia dowolnego rodzaju transakcji na rynku pierwotnym lub wtórnym w ramach jednej umowy pośrednictwa.
W dobrej cenie, w dobrej atmosferze.

NASZA MISJA

Zaspokajamy wszystkie potrzeby naszych klientów – sprzedaż, kupno, zamiana, wynajem, najem, zarządzanie, podnajem, inwestycje – i nie ustajemy w poszukiwaniu nowych obszarów do współpracy.

W naszych działaniach zawsze koncentrujemy się na tworzeniu wartości dodanej w czterech kluczowych aspektach: czas, zysk, bezpieczeństwo i wygoda.

Dokonujemy tego stale rozwijając nasze umiejętności, poszerzając wiedzę  i rozbudowując wachlarz dostępnych usług komplementarnych takich jak projektowanie, remonty, transport, sprzątanie, dekoracja, fotografia, film, wycena, negocjacje, kredyty czy ubezpieczenia…

NASZE WARTOŚCI

>>> Samodoskonalenie i innowacyjność <<<
Zawsze szukamy dróg by podnieść kwalifikacje, by posiąść wiedzę, by ulepszać to CO i JAK robimy.

>>> Wiarygodność i uczciwość <<<
W zamian za wyłączność reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji i stawiamy jej interesy zawsze na pierwszym miejscu. Nazywamy to „wyłącznością z wzajemnością”.

>>> Empatia i otwartość <<<
Umiejętność równie ważna co zadawanie właściwych pytań i słuchanie ze zrozumieniem, dzięki której docieramy do prawdziwych potrzeb klienta i budujemy wzajemne zaufanie.

>>> Elastyczność <<<
Każdy klient, każda sytuacja i każda nieruchomość są wyjątkowe i niepowtarzalne. Rozumiemy to i dzięki butikowemu formatowi naszego biura zawsze potrafimy się dostosować.

>>> Zaangażowanie i staranność <<<
Bez względu na to co robimy zawsze staramy się działać najlepiej jak potrafimy i wkładamy w to serce.

Magnet House Nieruchomości