25 sposobów skutecznej sprzedaży

Jesteśmy dumni z tego,

że potrafimy przynieść korzyść naszym klientom

w każdej możliwej sytuacji,

na każdym etapie sprzedaży,

bez względu na rodzaj i stan nieruchomości.

Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

1. Punkt wyjściaPoczątek każdej współpracy z nami to przede wszystkim określenie Twoich potrzeb. Tych o których wiesz i tych, o których nawet nie zdajesz sobie sprawy.

Wielu potrafi szybko biegać, ale wygrywają ci którzy biegną we właściwym kierunku!Elastyczne podejście do każdej umowy pozwala nam dopasować warunki naszego wynagrodzenia do danej nieruchomości.

I pamiętaj, płacisz tylko jak sprzedasz!Mówi się że czas to pieniądz, dlatego pośrednik z bogatym dostępem do osób poszukujących to skarb.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert MLS ASGAL zrzeszającego ponad 400 biur z całej Polski, a także wielu zamkniętych grup społecznościowych skupiających pośredników i inwestorów!Może się też zdarzyć, że z różnych względów będzie Ci zależało na zachowaniu sprzedaży w tajemnicy.

Także i w tym przypadku możliwość sprzedaży poprzez System Wymiany Ofert oraz sieć kontaktów pośrednika okazuje się bezcenna!Sytuacją, w której świetnie sprawdza się pośrednik z dostępem do dużej ilości ofert oraz klientów poszukujących jest również chęć zamiany.

To nie tylko ułatwienie od strony organizacyjnej i oszczędność czasu, ale także korzyść finansowa (brak 2% podatku PCC od zakupu)!

2. PRZYGOTOWANIEZajmiemy się opróżnieniem lokalu z gabarytów i jego wysprzątaniem.

Już nie musisz robić tego sam!Przeprowadzimy home-staging (dekorację) z użyciem naszych rekwizytów.

Dzięki temu łatwiej „wpadnie w oko” potencjalnego klienta!Wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną z retuszem zdjęć.

Zyskasz kilkukrotnie więcej odsłon ogłoszenia i telefonów!Przygotujemy spacer 3D oraz film z prezentacji z naszym udziałem, które umożliwią obejrzenie mieszkania na odległość.

Poszerzysz grono odbiorców o osoby spoza miasta i zaoszczędzisz czas na nieskuteczne prezentacje!Jeśli masz dom lub działkę na pewno zainteresuje Cię film nakręcony z drona.

Wyróżnisz się w tłumie innych ofert i pokażesz walory niewidoczne gołym okiem!Masz nieruchomość z potencjałem, ale nie wiesz jak go pokazać?

Przygotujemy dla Ciebie projekt lub wizualizację, które sprzedadzą Twój lokal bez nakładu czasu lub pracy z twojej strony! Wycenę remontu i rabat na materiały dla kupującego dorzucimy gratis!Jeśli masz trochę gotówki doradzimy Ci, kupimy materiały z rabatem i wykonami drobne prace remontowe.

Nie uwierzysz co można osiągnąć za 10.000-15.000! Tak właśnie najmocniej podnosimy wartość nieruchomości!A jeśli nie posiadasz oszczędności przeznaczymy na remont nasze własne środki.

Jak myślisz, czy inwestowalibyśmy w Twoją nieruchomość nie mając wiary w sukces?Oferujemy naszym klientom rabat na zakupy w dużym sklepie budowlanym oraz u stolarza.

Wykończysz swoje nowe mieszkanie w niższej cenie i tą samą korzyść otrzyma druga strona transakcji!Tworzymy treści ogłoszeń podkreślające zalety reklamowanych nieruchomości i korzyści po stronie kupującego.

Mamy w tym spore doświadczenie i wiemy, że detale potrafią zrobić różnicę!Jeśli sobie zażyczysz pomożemy Ci wycenić lokal na podstawie analizy ogłoszeń z lokalnego rynku oraz za pomocą operatu szacunkowego.

Posiądziesz wiedzę ile realnie możesz uzyskać tak, by sprzedaż nie trwała dłużej niż możesz sobie na to pozwolić!

3. SPRZEDAŻZweryfikujemy tożsamość drugiej strony transakcji i sprawdzimy ich profil w BIK, KRD, rejestrach dłużników BIG oraz Związku Banków Polskich.

Nie musisz sprzedawać kota w worku!Gwarantujemy bezpieczęństwo transakcji dzięki OC pośrednika wiodącego towarzystwa ubezpieczeń.

Nie martw się o to jak przebiegnie transakcja, szkoda na to czasu!A co gdy nadejdzie wreszcie moment prezentacji potencjalnemu klientowi? Wiele od tego zależy…

My nie tracimy zimnej krwi. Stawiamy kropkę nad „i”.A jeśli druga strona chce zrobić z Tobą interes, ale nie mówi po polsku?

Mówimy biegle po angielsku, więc to żaden problem!Będziemy Cię reprezentować w negocjacjach oferując całe swoje doświadczenie i umiejętności.

Ta jedna czynność może ci zwrócić koszty naszego pośrednictwa!Zapewnimy wsparcie doradcy kredytowego, dzięki czemu poszerzysz krąg osób zainteresowanych kupnem. Możesz też skorzystać z szerokiej oferty ubezpieczeń.

Usługa jest bezpłatna, bez względu na to czy uda się podpisać umowę kredytu czy też nie!Oferujemy dodatkowe korzyści za polecenie.

Zyskasz także jeśli przeprowadzisz z nami więcej niż jedną transakcję (np. sprzedaż i zakup kolejnej)!

4. CHYBA, ŻE…… nie masz czasu czekać kilku tygodni, a może nawet miesięcy.

Jesteśmy gotowi kupić Twoją nieruchomość od ręki za gotówkę!Ale czasem po prostu okazuje się, że sprzedaż nie jest jedynym korzystnym rozwiązaniem.

Na przykład jeśli masz wysokie wydatki co miesiąc (kredyt, opłaty za leczenie lub opiekę) a mieszkasz gdzie indziej, zastanów się nad wynajmem! W tym też możemy Cię wyręczyć!Co jednak zrobić, jeśli potrzebujesz dużego zastrzyku gotówki, ale nie chcesz rozstawać się z nieruchomością?

Wystarczy przecież wziąć pożyczkę hipoteczną! Otrzymasz okrągłą sumę na bardzo korzystnych warunkach, a potem spłacisz na spokojnie… Nasz doradca kredytowy załatwi to dla Ciebie bez trudu i bez prowizji!

A jeśli jest coś, cokolwiek,

co możemy dla Ciebie zrobić, lecz nie znalazłeś tego na liście,

to znaczy że czekamy na telefon od Ciebie byś mógł nam o tym powiedzieć.

Do zobaczenia!