O Nas

Zapytani o to kim jesteśmy odpowiadamy, że przede wszystkim zawsze jesteśmy sobą. Nikogo nie udajemy, nie tworzymy sztucznego wizerunku. Najważniejsze są dla nas takie wartości jak uczciwość i rzetelność, a kiedy coś robimy wkładamy w to serce.

Przygodę z nieruchomościami zaczęliśmy od najmu prywatnego długoterminowego. Potem były inwestycje mieszkaniowe na rynku pierwotnym – najpierw tylko dla siebie, w końcu także na zlecenie inwestorów. Naturalną koleją rzeczy przyszedł też czas na rynek wtórny, i wtedy właśnie pojawiła się myśl o pośrednictwie. Mieliśmy bogate doświadczenie oparte o liczne transakcje, w których byliśmy zarówno klientami jak i sprzedającymi i czuliśmy, że tą wiedzę powinniśmy wykorzystać szerzej. Tak powstało nasze niecodzienne biuro nieruchomości, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych ani takich, których nie moglibyśmy się podjąć.

Pomagają nam w tym liczne kontakty z ludźmi związanymi z branżą nieruchomości: projektantami, ekipami remontowymi, stylistami wnętrz, fotografami, przewoźnikami, firmami sprzątającymi…

Jednocześnie doskonale rozumiemy naszych klientów, którzy czują niepewność w gąszczu przepisów prawnych i podatkowych. Służymy doświadczeniem i radą, a w miarę potrzeby oferujemy kontakt ze strony sprawdzonych radców: prawnego, podatkowego, kredytowego itp.

Potwierdzeniem naszych umiejętności i wiedzy jest licencja pośrednika Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, a także przynależność do Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami. Stosujemy przyjęte w nich Kodeks Etyki i Kartę Praw Klienta, a bezpieczeństwo transakcji zapewnia rozszerzona umowa OC pośrednika zawarta z wiodącym towarzystwem ubezpieczeniowym.

Jesteśmy też członkiem Ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert MLS ASGAL zrzeszającego kilkaset biur nieruchomości z całej Polski. Nasze oferty są automatycznie dodawane do wspólnej bazy, dzięki czemu natychmiast trafiają do tysięcy zainteresowanych osób. Dodatkowo czerpiemy korzyści z członkostwa w kilku zamkniętych grupach społecznościowych skupiających rozmaitych specjalistów, inwestorów i pośredników z branży, w których dzielimy się doświadczeniami i wiedzą.

Będzie nam miło, jeśli zdecydujesz się na niezobowiązującą rozmowę!