19 sposobów udanego zakupu

Jesteśmy dumni z tego,

że potrafimy przynieść korzyść naszym klientom

w każdej możliwej sytuacji,

na każdym etapie zakupu,

bez względu na rodzaj i stan nieruchomości.

Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

1. PUNKT wyjściaPoczątek każdej współpracy z nami to przede wszystkim określenie Twoich potrzeb. Tych o których wiesz i tych, o których nawet nie zdajesz sobie sprawy.

Wielu potrafi szybko biegać, ale wygrywają ci którzy biegną we właściwym kierunku!Elastyczne podejście do każdej umowy pozwala nam dopasować warunki naszego wynagrodzenia do Twojej sytuacji.

I pamiętaj, płacisz tylko jak kupisz!Mówi się że czas to pieniądz, dlatego pośrednik z bogatym dostępem do ofert to skarb.

Korzystamy z narzędzi pozwalających nam na przeszukiwanie wszystkich portali ogłoszeniowych jednocześnie, do roku wstecz, a także konfigurowanie powiadomień o nowych ogłoszeniach w momencie ich publikacji!Może się też zdarzyć, że z różnych względów będzie Ci zależało na zakupu w tajemnicy.

W tym przypadku bezcenna okazuje się możliwość zdefiniowania chęci zakupu poprzez Ogólnopolski System Wymiany Ofert (ponad 400 biur w całej Polsce), a także wiele zamkniętych grup społecznościowych skupiających pośredników i inwestorów, których jesteśmy członkami!Sytuacją, w której świetnie sprawdza się pośrednik z dostępem do dużej ilości ofert oraz siecią kontaktów jest również chęć zamiany.

To nie tylko ułatwienie od strony organizacyjnej i oszczędność czasu, ale także korzyść finansowa (brak 2% podatku PCC od zakupu)!

2. POSZUKIWANIeKorzystamy ze wszystkich możliwych kanałów pozyskiwania informacji o nowych ofertach:

Ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert, zamkniętych grup, portali ogłoszeniowych, mediów społecznościowych oraz własnej sieci kontaktów.Zapewniamy błyskawiczny kontakt przy okazjach zakupowych, a także elastyczną komunikację w formie czatu:

Kontaktujesz się kiedy chcesz i masz zawsze wszystkie informacje pod ręką!Jeśli sobie zażyczysz pomożemy Ci wycenić lokal na podstawie analizy ogłoszeń z lokalnego rynku oraz za pomocą operatu szacunkowego.

Posiądziesz wiedzę o tym ile interesująca Cię nieruchomość jest realnie warta, tak by zakup był dla Ciebie korzystny!

3. ZAKUPZweryfikujemy tożsamość drugiej strony transakcji i sprawdzimy ich profil w BIK, KRD, rejestrach dłużników BIG oraz Związku Banków Polskich.

Nie musisz kupować kota w worku!Gwarantujemy bezpieczęństwo transakcji dzięki OC pośrednika wiodącego towarzystwa ubezpieczeń.

Nie martw się o to jak przebiegnie transakcja, szkoda na to czasu!A co gdy nadejdzie wreszcie moment prezentacji potencjalnego nabytku? Jest wiele rzeczy, na które warto zwrócić uwagę…

My nie tracimy zimnej krwi. Stawiamy kropkę nad „i”.A jeśli druga strona chce zrobić z Tobą interes, ale nie mówi po polsku?

Mówimy biegle po angielsku, więc to żaden problem!Będziemy Cię reprezentować w negocjacjach oferując całe swoje doświadczenie i umiejętności Certyfikowanego Negocjatora.

Ta jedna czynność może ci zwrócić koszty naszego pośrednictwa!Zapewnimy wsparcie eksperta kredytowego ogólnopolskiej firmy, dzięki czemu zrealizujesz swoje marzenia lub inwestycje już dziś. Możesz też skorzystać z szerokiej oferty ubezpieczeń.

Usługa jest bezpłatna, bez względu na to czy uda się podpisać umowę kredytu czy też nie!Gwarantujemy naszym klientom rabat na zakupy w dużym sklepie budowlanym oraz u stolarza.

Wykończysz swoje nowe mieszkanie w niższej cenie i tą samą korzyść otrzyma druga strona transakcji!Oferujemy dodatkowe korzyści za polecenie.

Zyskasz także jeśli przeprowadzisz z nami więcej niż jedną transakcję (np. sprzedaż i zakup kolejnej)!

4. CHYBA, ŻE…… nie masz czasu czekać kilku tygodni, a może nawet miesięcy na znalezienie idealnej nieruchomości pod inwestycję.

Jesteśmy gotowi pożyczyć od Ciebie wolne środki na określony czas i procent!A czasem po prostu okazuje się, że zakup na własność nie wchodzi w grę..

Na przykład, jeśli nie posiadasz kwoty wystarczającej na samodzielne inwestowanie, lub też nie odnajdujesz się w świecie remontów, możesz zostać inwestorem i mieć udział w zyskach!Co jednak zrobić, jeśli marzysz o pasywnej inwestycji, na którą sam nie masz czasu?

Zajmiemy się wszystkim od A do Z. Poszukiwanie, weryfikacja, negocjacje, zakup, wykończenie, znalezienie najemcy i wreszcie zarządzanie najmem!

A jeśli jest coś, cokolwiek,

co możemy dla Ciebie zrobić, lecz nie znalazłeś tego na liście,

to znaczy że czekamy na telefon od Ciebie byś mógł nam o tym powiedzieć.

Do zobaczenia!