26 sposobów bezpiecznego wynajmu

Jesteśmy dumni z tego,

że potrafimy przynieść korzyść naszym klientom

w każdej możliwej sytuacji,

na każdym etapie wynajmu,

bez względu na rodzaj i stan nieruchomości.

Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

1. Punkt wyjściaPoczątek każdej współpracy z nami to przede wszystkim określenie Twoich potrzeb. Tych o których wiesz i tych, o których nawet nie zdajesz sobie sprawy.

Wielu potrafi szybko biegać, ale wygrywają ci którzy biegną we właściwym kierunku!Elastyczne podejście do każdej umowy pozwala nam dopasować warunki naszego wynagrodzenia do danej nieruchomości.

I pamiętaj, płacisz tylko jak wynajmiesz!Mówi się że czas to pieniądz, dlatego pośrednik z bogatym dostępem do osób poszukujących to skarb.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert MLS ASGAL zrzeszającego ponad 400 biur z całej Polski, a także wielu zamkniętych grup społecznościowych skupiających pośredników i inwestorów!Może się też zdarzyć, że z różnych względów będzie Ci zależało na zachowaniu wynajmu w tajemnicy.

Także i w tym przypadku możliwość działania poprzez System Wymiany Ofert oraz sieć kontaktów pośrednika okazuje się bezcenna!

2. PRZYGOTOWANIEZajmiemy się opróżnieniem lokalu z gabarytów i jego wysprzątaniem.

Już nie musisz robić tego sam!Przeprowadzimy home-staging (dekorację) z użyciem naszych rekwizytów.

Dzięki temu łatwiej „wpadnie w oko” potencjalnego klienta!Wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną z retuszem zdjęć.

Zyskasz kilkukrotnie więcej odsłon ogłoszenia i telefonów!Przygotujemy spacer 3D oraz film z prezentacji z naszym udziałem, które umożliwią obejrzenie mieszkania na odległość.

Poszerzysz grono odbiorców o osoby spoza miasta i zaoszczędzisz czas na nieskutecznych prezentacjach!Jeśli wynajmujesz dom na pewno zainteresuje Cię film nakręcony z drona.

Wyróżnisz się w tłumie innych ofert i pokażesz walory niewidoczne gołym okiem!Tworzymy treści ogłoszeń podkreślające zalety reklamowanych nieruchomości i korzyści po stronie najemcy.

Mamy w tym spore doświadczenie i wiemy, że detale potrafią zrobić różnicę!Wykorzystujemy wszelkie możliwe sposoby dotarcia do klienta.

Wiodące portale ogłoszeniowe, firmowa strona, System Wymiany Ofert, media społecznościowe, banery, ulotki…Oferujemy naszym klientom rabat na zakupy w dużym sklepie budowlanym oraz u stolarza.

Przygotujesz swoje mieszkanie do wynajmu w niższej cenie!Jeśli sobie zażyczysz pomożemy Ci wycenić lokal na podstawie analizy ogłoszeń z lokalnego rynku.

Posiądziesz wiedzę ile realnie możesz uzyskać tak, by poszukiwanie najemcy nie trwał dłużej niż możesz sobie na to pozwolić!Zdobędziemy da Ciebie Świadectwo Charakterystyki Energetycznej niezbędne do bezpiecznego wynajmu okazjonalnego poprzez notariusza.

Wystarczy kilka dni, bez Twojego udziału, bez dodatkowych opłat, bez problemu!

3. WYNAJEMA co gdy nadejdzie wreszcie moment prezentacji potencjalnemu klientowi? Wiele od tego zależy…

My nie tracimy zimnej krwi. Stawiamy kropkę nad „i”.A jeśli druga strona chce zrobić z Tobą interes, ale nie mówi po polsku?

Mówimy biegle po angielsku, więc to żaden problem!Będziemy Cię reprezentować w negocjacjach ceny, warunków i terminów najmu.

Ta jedna czynność może ci zwrócić koszty naszego pośrednictwa!Zweryfikujemy tożsamość drugiej strony transakcji i sprawdzimy ich profil w BIK, KRD, rejestrach dłużników BIG oraz Związku Banków Polskich.

Nie musisz kupować kota w worku!Dowiemy się, czy zainteresowane osoby mogą sobie pozwolić na comiesięczne opłaty.

A także upewnimy się, czy mogą wskazać adres do ewentualnej eksmisji (lub pomożemy w jego uzyskaniu)!Sporządzimy umowę najmu okazjonalnego szytą na miarę.

Taką, która określą dokładnie wzajemne prawa i obowiązki!Pomożemy obu stronom poczuć się bezpiecznie dzięki dedykowanym ubezpieczeniom PZU ze zniżką.

OC najemcy na wypadek zniszczeń oraz OC dla właściciela pokrywające 3 płatności w zaległym czynszu!Przede wszystkim warto jednak zadbać o solidne fundamenty.

Pomoże w tym protokół przekazania nieruchomości zawierający listę inwentaryzacyjną z opisami stanu zużycia sprzętów, wskazania liczników oraz dokumentację zdjęciową.I wreszcie wizyta u notariusza!

Zadbamy, byś o niczym nie zapomniał, a jeśli zechcesz wybierzemy się tam za Ciebie.Oferujemy dodatkowe korzyści za polecenie.

Zyskasz także jeśli przeprowadzisz z nami więcej niż jedną transakcję (np. sprzedaż innej nieruchomości, wynajem kolejnej, zarządzanie najmem)!

4. CHYBA, ŻE…… okaże się, że wynajem nie jest jedynym korzystnym rozwiązaniem.

Na przykład jeśli masz wysokie wydatki co miesiąc (kredyt, opłaty za leczenie lub opiekę) a nieruchomość nie cieszy się uznaniem, zastanów się nad sprzedażą! W tym też możemy Cię wyręczyć!!Co jednak zrobić, jeśli potrzebujesz dużego zastrzyku gotówki, ale nie chcesz rozstawać się z nieruchomością?

Wystarczy przecież wziąć pożyczkę hipoteczną! Otrzymasz okrągłą sumę na bardzo korzystnych warunkach, a potem spłacisz na spokojnie… Nasz doradca kredytowy załatwi to dla Ciebie bez trudu i bez prowizji!

A jeśli jest coś, cokolwiek,

co możemy dla Ciebie zrobić, lecz nie znalazłeś tego na liście,

to znaczy że czekamy na telefon od Ciebie byś mógł nam o tym powiedzieć.

Do zobaczenia!