Ulokuj kapitał na procent lub udział w zyskach

Marzy Ci się pasywny dochód? Stabilny i bez wysiłku z Twojej strony? A może martwi Cię wysoka inflacja i topniejąca realna wartość Twojego majątku? Posiadasz oszczędności rzędu 50.000 lub więcej i chciałbyś je bezpiecznie zainwestować? Pragniesz zarabiać jak na obligacjach, ale bez konieczności zamrażania kapitału na wiele lat?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być inwestycja w zakup nieruchomości do remontu. Angażuje kapitał zaledwie na kilka miesięcy, dzięki czemu po zakończeniu projektu możesz nim dysponować ponownie. To także swoboda wyboru pomiędzy dwiema opcjami: gwarantowanym stałym oprocentowaniem a udziałem w zyskach dającym szansę na wyższy zwrot. Nieobce są też dla nas kwestie podatkowe…
Wystarczy jeden Twój telefon!

Co powinieneś wiedzieć?

1: Przedmiot umowy.

Wybór nieruchomości na inwestycję jest dokonywany tylko i wyłącznie przez Magnet House sp. z o.o. Przed podpisaniem umowy w wariancie dynamicznym (patrz pkt. 3) masz możliwość zapoznania się z Kalkulatorem Zysku (excel) zawierającym szczegółowy kosztorys oraz przewidywany zysk w oparciu o założoną cenę sprzedaży z uwzględnieniem podatków itp. Postęp prac będziesz mógł śledzić na bieżąco poprzez wybrany przez Ciebie kanał komunikacji: email, whatsapp, onedrive, googledrive lub dropbox.

2: Czas trwania.

W zależności od skali projektu od kilku do kilkunastu miesięcy. Dokładna informacja o planowanym harmonogramie konkretnej inwestycji podawana jest przed podpisaniem umowy wszystkim zainteresowanym stronom.


3: Stopa zwrotu (ROI).

Wariant stabilny – gwarantowana stopa zwrotu na poziomie obligacji skarbowych. Należność płatna za każdy miesiąc korzystania z kapitału.

Wariant dynamiczny – stopa zwrotu równa stopie zysku z całej inwestycji. Należność płatna w całości po zakończeniu procesu (sprzedaży nieruchomości).

4: Zabezpieczenie.

Umowa sporządzana jest w obecności notariusza. Otrzymujesz pełne zabezpieczenie na majątku wszystkich wspólników (art. 777 kpc) oraz weksel in blanco na zainwestowaną kwotę.

W przyszłości planujemy także finansowanie całości w formie tokenów o niskich nominałach.


5: Dlaczego my?

Mamy doświadczenie. Zrealizowaliśmy i skoordynowaliśmy już wiele remontów. Małych i dużych. Dla siebie i na zlecenie. Współpracujemy z projektantami, firmami remontowymi, transportowymi i sprzątającymi, fotografami i dekoratorami wnętrz, doradcą kredytowym i podatkowym, stolarzami, ogrodnikami…

6: Referencje.

Jeżeli chcesz, by inni dowiedzieli się czegoś o poziomie świadczonych przez nas usług odwiedź nas tutaj i zostaw opinię.


7: Poleć nas.

Jeżeli znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy w zakupie lub sprzedaży nieruchomości, weź udział w naszym programie lojalnościowym pod tym linkiem i zarabiaj z nami!

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość?

„Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie. Każdy wie, jak to się robi, ale nie każdy wie gdzie ją przystawić…”

Warren Buffett – amerykański ekonomista, inwestor giełdowy